Moto Park Ułęż  

Serdecznie zapraszamy do udziału w Track Day Modlin 2 - V Runda Liqui Moly Classicauto Cup 2018 (07.10.2018). Zgłoszenia już ruszyły!

Ostatnia runda pucharu odbędzie się ponownie na najnowszym polskim torze, który miał swoją premierę podczas Rajdu Barbórka 2017. Idealna nawierzchnia, lokalizacja zaledwie 36 km od centrum Warszawy i rozległość toru sprawiają, że impreza będzie prawdziwym świętem dla miłośników prawdziwych samochodów i motorsportu.


W niedzielę 7 października odbędą się zawody na całym torze tj. dwóch jego częściach. Wpisowe wynosi 350 zł do 01.10.2018 oraz 450 zł po 01.10.2018. Odcinek będzie przejeżdżany 8 razy: 2 przejazdy zapoznawcze i 6 z pomiarem czasu.

Oferujemy udział w wielu dodatkowych pucharach kwalifikacyjnych oraz szereg zniżek (tylko w przypadku płatności w I-szym terminie) dla najstarszych samochodów, pojazdów z KDL, członków klubu Porsche Club Poland, uczestników HRSMP 2017 lub 2018, a także Pucharu Legend KronikaRajdow.pl dla byłych mistrzów.

Szczegóły zostały opisane w formularzu zgłoszeniowym. Zapraszamy!INFORMACJE DLA KIBICÓW I MEDIÓW

Informacja nr 1
Parking znajdujący się na terenie Toru Modlin jest przewidziany wyłącznie dla uczestników. Z uwagi na znikomą liczbę miejsc przed torem i zakazy parkowania wzdłuż toru, rekomendujemy pozostawienie aut na płatnym parkingu Lotniska Modlin. 


Informacja nr 2
Aby zobaczyć jak najwięcej przejazdów klasyków, rekomendujemy przybycie w godzinach 10:30 - 14:00. Rywalizacja na torze będzie miała miejsce od 10:30 do około 17:45.

Informacja nr 3
Akredytacje dla mediów będą wydawane w Biurze Zawodów w dniu 7 października w godzinach 8:00-16:00. 

KOMUNIKATY DLA UCZESTNIKÓW

Komunikat nr 1

Zapraszamy do zapoznania się z prowizoryczną klasyfikacją po 4 rundach, która jest dostępna w dziale WYNIKI. Wszelkie uwagi prosimy przesyłać na adres info@cacup.pl

Komunikat nr 2
I-szy termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 4 października i do tego czasu jest możliwość skorzystania z niższego wpisowego i zniżek. Zapraszamy!

Komunikat nr 3
W dniu 4 października zmianie uległa trasa próby. Prosimy o zapoznanie się z nową trasą.


Komunikat nr 4
Uczestnicy posiadający maty pod samochód są proszeni o ich zabranie i korzystanie z nich. 

Komunikat nr 5

Uczestnicy dokonujący płatności po 4 października proszeni są o zabranie potwierdzenia przelewu lub dokonanie płatności na miejscu w biurze imprezy.

Komunikat nr 6
Osoby, które nie zdążą się zapisać przez formularz zgłoszeniowy, mogą zrobić to na miejscu w biurze imprezy. Zapraszamy!

Harmonogram Czasowy TD Modlin II
Regulamin TD Modlin II 

Próba Sportowa
Lista Uczestników TD Modlin II


Zobacz także:

Regulamin Ramowy #CAC
Regulamin Techniczny i Klasyfikacji #CAC