Tor Bednary

W dniach 01-02.06.2018 odbył się Track Day Bednary - II Runda Liqui Moly Classicauto Cup 2018 (01-02.06.2018).

Tor Bednary jest zlokalizowany w miejscowości Bednary ok. 30 km na północny wschód od Poznania. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych ośrodków szkoleniowych w Polsce, doskonale sprawdzający się jako miejsce do organizacji imprez motorsportowych.

W piątek 1 czerwca odbyły się treningi (350 zł za 6 godzin oraz 175 zł za 3 godziny). Była także możliwość skorzystania z instruktora (800 zł za 6 godzin treningu z instruktorem oraz 400 zł za 3 godziny).  Trasa miała długość 2,2 km i była przejeżdżana kilka razy w pętli podczas 10 minutowych sesji.


W sobotę 2 czerwca odbyły się zawody (350 zł do 29.05.2018 oraz 450 zł po 29.05.2018). Trasa miała długość prawie 4 km i charakter odcinka przejeżdżanego 8 razy: 2 przejazdy zapoznawcze i 6 z pomiarem czasu.  

 
Oferujemy udział w wielu dodatkowych pucharach kwalifikacyjnych oraz szereg zniżek (tylko w przypadku płatności do 29.05.2018) dla najstarszych samochodów, pojazdów z KDL, członków klubu Porsche Club Poland, uczestników HRSMP 2017 lub 2018, a także Pucharu Legend KronikaRajdow.pl dla byłych mistrzów. Szczegóły zostały opisane w formularzu zgłoszeniowym.


KOMUNIKATY

Komunikat nr 1: Począwszy od II Rundy, Motocaina.pl przestała pełnić funkcję patrona Pucharu Pań. Puchar Pań będzie rozgrywany niezależnie od tego faktu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

--

Komunikat nr 2: Począwszy od II Rundy, zamiast Pucharu 911 Porsche Polska będzie rozgrywany Puchar Porsche Polska dla wszystkich kierowców Porsche niezależnie od modelu, spełniających kryteria określone w regulaminie.

--

Komunikat nr 3: I Termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony i przesunięty z 27 do 29 maja włącznie. Zapraszamy.

--

Komunikat nr 4: Zostały wprowadzone zmiany w Regulaminie Technicznym i Klasyfikacji dotyczące minimalnej frekwencji w grupach i klasach, które obowiązują od II Rundy. Zmiany zostały oznaczone kolorem czerwonym i nie mają wpływu na klasyfikację roczną.

--

Komunikat nr 5: Harmonogram czasowy piątkowych treningów uległ zmianie. Biuro zawodów zostanie otwarte o godzinie 13:30.

--

Komunikat nr 6: Lista zgłoszeń została zamknięta. Wszystkich chętnych, którzy nie zdążyli przesłać zgłoszenia prosimy o kontakt z organizatorem podanym w dziale kontakt.

--

Komunikat nr 7: Zapraszamy do bieżącego śledzenia wyników na stronie www.rajd.internetowy.pl. W górnym pasku należy wybrać Classicauto Cup Bednary.Harmonogram Czasowy TD Bednary

Regulamin TD Bednary

Baza Noclegowa


Mapa Próba Sportowa 

Mapa Trening

Lista Startowa TD Bednary


Zobacz także:

Regulamin Ramowy #CAC

Regulamin Techniczny i Klasyfikacji #CAC