Moto Park Ułęż


W dniach 21-22.07.2018, na terenie Moto Park Ułęż odbył się Track Day „Ułęż” - III Runda Liqui Moly Classicauto Cup 2018.

 

Moto-Park Ułęż jest zlokalizowany w miejscowości Nowodwór w pobliżu trasy nr 48 (Dęblin-Kock) przy skręcie na miejscowość Nowodwór 4. Obiekt ten jest doskonale znany entuzjastom motorsportu. Od wielu lat odbywają się tutaj imprezy motoryzacyjne różnego typu.

 

W sobotę 21 lipca odbyły się treningi (175 zł za 3 godziny lub 400 zł z instruktorem). Trasa miała długość 3,3 km i była przejeżdżana kilka razy w pętli podczas 10 minutowych sesji.W niedzielę 22 lipca odbyły się zawody (350 zł do 18.07.2018 oraz 450 zł po 18.07.2018). Była to jedna z najszybszych i najdłuższych tras w sezonie i liczyła ponad 4 km. Odcinek był przejeżdżany 8 razy: 2 przejazdy zapoznawcze i 6 z pomiarem czasu.

Oferujemy udział w wielu dodatkowych pucharach kwalifikacyjnych oraz szereg zniżek (tylko w przypadku płatności w 1-szym terminie) dla najstarszych samochodów, pojazdów z KDL, członków klubu Porsche Club Poland, uczestników HRSMP 2017 lub 2018, a także Pucharu Legend KronikaRajdow.pl dla byłych mistrzów. Szczegóły zostały opisane w formularzu zgłoszeniowym.KOMUNIKATY

--

KOMUNIKAT NR. 1
Mapki próby, treningów oraz Bazy noclegowej będą dostępne od 2 lipca

--

KOMUNIKAT NR. 2
Miło nam poinformować, że patronem i fundatorem nagród w Pucharze Pań została firma detailingowa Shiny Garage www.shinygarage.pl

--

KOMUNIKAT NR. 3
Rekomendowana baza noclegowa  http://olivia.com4.pl/

--

KOMUNIKAT NR. 4
I-szy termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 18 lipca i do tego czasu jest możliwość skorzystania z niższego wpisowego i zniżek. Zapraszamy!

--

KOMUNIKAT NR. 5
Lista zgłoszeń została zamknięta. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem w zakładce Kontakt.

--

KOMUNIKAT NR. 6
Wyniki on-line są dostępne na stronie http://rajd.internetowy.pl


Harmonogram Imprezy

Regulamin Imprezy

Lista Uczestników


Mapa Próba sportowa - niedziela

Mapa Trening - sobota


Zobacz także:

Regulamin Ramowy #CAC

Regulamin Techniczny i Klasyfikacji #CAC


Regulamin Szkoły Jazdy Classicauto

Harmonogram Szkoły Jazdy Classicauto

Lista Zgłoszeń Szkoły Jazdy Classicauto